Cvičení doma
Vše o cvičení, posilování a kulturistice

Posilovací powerbally

Top Posilovací Powerball

Facebook

Doporučujeme

Pro relax po posilování jsou finské domácí sauny ideální volbou. Pokud nemáte dostatek místa, je výhodným řešením infrasauna Saunasystem, která se vejde do každého bytu!

Sportovní hodinky Apple Watch vám usnadní kontrolu vašeho tréninku. Doporučujeme pořídit nejnovější Apple Watch Series 4 pro snadné sdílení výkonů s přáteli.

Anketa

Jak dlouho cvičíte nebo posilujete

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Návštěvy

TOPlist

Zadeček jako z kamene

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • RSS

Také vás již nebaví sledovat na internetových stránkách miliony fotek slečen, které se chlubí svým krásně tvarovaným a pevným zadečkem, který přiznejme si, funguje na muže jako magnet? Říkáte si jak to jen sakra dělají? My odpověď známe a není nikterak složitá. Prostě cvičí.
Mít krásně kulatý a pevný zadeček je snem snad každé ženy. A zároveň je žena s krásným pozadím i snem každého muže. Pokud i vy toužíte po zadečku, který se bude krásné vyjímat v legínách, nebo večerních šatek, bikinách, zkrátka takový, který bude dělat všude jen samou parádu, musíte pro to také něco udělat. Správné cvičení je klíčem k tomu, jak svůj zadeček dostat tam, kde ho mají i slečny z internetu.

images

Cviků jak na posilování hýždí je hned několik druhů. My si dnes představíme takové, které se dají dělat v poklidu domova, ale třeba i na zahradě, nebo jinde v přírodě. Při jejich cvičení buďte pečlivá a dodržujte všechny body tak, jak máte. Držte pevně záda a pomáhejte si bříškem.

fitness

Dřepy ve výpadu

Dřepy jsou všeobecně nejúčinnějším způsobem, jak udělat ze zadečku naprosté terno. Pokud však chcete dosáhnout maximálního výsledku v relativně krátkém čase, jsou pro vás ideální dřepy ve výpadu. ass-thong

Budete potřebovat jen dvě činky a trochu prostoru. Činky nemusí být nikterak těžké, pro začátek bohatě stačí do tří kil. Uchopte je do obou rukou kladivovým způsobem, vzpřímeně se postavte, narovnejte ramena a vypněte hrudník a udělejte výpad. Máte na výběr. Buď budete tímto stylem kráčet tam a zpět, nebo se opět vrátíte do výchozí pozice a to samé opakujete akorát s druhou nohou. Hlídejte si, aby bylo tělo vždy kolmo k zemi a aby špička nohy byla při výpadu před kolenem. Najděte si v parku dostatek prostoru a směle do toho.

Kettlebell dumbell exercise

Výstupy na vysokou podložku
Princip cvičení je v podstatě stejný, jako když šlapete do schodů, s tím rozdílem že u tohoto cviku jdete opět dolů.

stažený soubor

Cvik začínáme s nohou postavené na podložce, popřípadě obrubníku či pařezu, kameni. Fantazii se meze nekladou. Opět vypnutý hrudník narovnaná záda. Cvik zahájíme tlakem nohy na podložku, díky čemuž se druhá noha odlepí od země, aniž by vykonávala jakoukoliv činnost. V momentě kdy stojíme oběma nohama na podložce, pokládáme nohu, která na ní předtím stála zpět na zem a takto cviky opakujeme. Cvik zatěžuje hýždě i zadní stranu stehen a opět k němu můžeme zařadit i činku.

stepup

Zanožování v leže

Lehněte si na lavici či jinou lavičku tak, abyste byli obličejem dolů a lavice se dotýkal jen váš trup a hlava. Pánev a nohy jsou volně za lavičkou. Nohy propněte a pomalu je zvedejte do vodorovné polohy, kde vydržte 2-3 sekundy a zase povolte. Špičky se však nikdy nesmí dotknout země. V nejnižší pozici opět dávejte nohy zpět do vodorovné polohy.

Bilateral_Duck_Buck-1


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*