Cvičení doma
Vše o cvičení, posilování a kulturistice

Posilovací powerbally

Top Posilovací Powerball

Facebook

Doporučujeme

Pro relax po posilování jsou finské domácí sauny ideální volbou. Pokud nemáte dostatek místa, je výhodným řešením infrasauna Saunasystem, která se vejde do každého bytu!

Sportovní hodinky Apple Watch vám usnadní kontrolu vašeho tréninku. Doporučujeme pořídit nejnovější Apple Watch Series 4 pro snadné sdílení výkonů s přáteli.

Anketa

Jak dlouho cvičíte nebo posilujete

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Návštěvy

TOPlist

Trénink celého těla s využití činek

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • RSS

Dnes se podíváme na velice zajímavý tréninkový plán, který budete moci cvičit v poklidu vašeho domova, a který je zaměřený na procvičení celého těla. Využijete při něm především činky. A jaký je cíl tohoto plánu? Posunout vaše tělesné proporce zase o kus dál.

 

Tento trénink je určen pro mírně pokročilé. Pokud tedy s cvičením teprve začínáte, je nejvhodnější před nasazením tohoto tréninkového plánu, začít s podpůrným, základním tréninkem celého těla s vlastní vahou. V momentě, kdy na sobě začnete pozorovat, že vám vlastní váha nepřináší žádné hmatatelné výsledky, je čas přistoupit k dnešnímu tréninku s činkami.

Pro podporu růstu svalové hmoty je vhodné věnovat plánu s vyššími vahami jeden až dva dny v týdnu. Během redukčního období můžete doplnit ještě o jeden den se zachováním počtu opakování a zvýšením počtu sérií o jednu.

Pauzy mezi jednotlivými sériemi by měly být dlouhé 2 až 3 minuty, popřípadě ještě kratší. Vše záleží na výši celkové intenzity tréninku. Pauzy využijte k protažení procvičovaných partií a přípravou na následující cvik.

Tréninkový plán

Cvik Počet sérií Počet opakování
Dřep s velkou činkou 2 12
Výpady s velkou činkou 2 12
Výpony s velkou činkou 2 15
Přítahy jednoručky v předklonu 2 15
Kliky 3 do selhání
Tlaky s jednoručkami vsedě 2 10 – 12
Upažování s jednoručkami ve stoje 2 12 – 15
Francouzský zdvih 2 12
Bicepsový zdvih s velkou činkou podhmatem 2 12

 

Trénink nezapomeňte doplnit o správný jídelníček a pravidelné pitné dávky.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*