Cvičení doma
Vše o cvičení, posilování a kulturistice

Posilovací powerbally

Top Posilovací Powerball

Facebook

Doporučujeme

Pro relax po posilování jsou finské domácí sauny ideální volbou. Pokud nemáte dostatek místa, je výhodným řešením infrasauna Saunasystem, která se vejde do každého bytu!

Sportovní hodinky Apple Watch vám usnadní kontrolu vašeho tréninku. Doporučujeme pořídit nejnovější Apple Watch Series 4 pro snadné sdílení výkonů s přáteli.

Anketa

Jak dlouho cvičíte nebo posilujete

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Návštěvy

TOPlist

Strava nebo cvičení? Aneb co je nejdůležitější?

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • RSS

Trend sexy vyrýsované postavy způsobil to, že se momentálně krásným tělem chtějí pyšnit snad téměř všichni. Fitness centra rostou jako houby po dešti, z médií na nás neustále vykukují svalovci a krasavice s pevným pozadím a o zdravém životním stylu si povídají už i naše babičky. Jak ale vyrýsované postavy dosáhnout?

Na začátku si je nutné uvědomit, že vyrýsované svalstvo je pro člověka jako takového něčím ne úplně přirozeným. K jeho dosažení je totiž nutno pozměnit jídelníček na hodnoty, na které nejsme normálně zvyklí a které bychom si v divoké přírodě obstarávali jen těžko.

Prvním důležitým krokem, jak dosáhnout vyrýsované postavy, je zajisté nutné zbavit se tukových polštářů, které nás trápí. Toho dosáhneme efektivním cardiotréninkem. A již zde je zapotřebí zapojit hlavně jídelníček. Ten hraje při jakémkoliv shazování, nabírání a rýsování velmi podstatnou úlohu. Právě správné jídlo vám totiž zajistí ty nejlepší výsledky a ať už se budete v posilovně, na oválů nebo v hale potit jak chcete, bez správného jídelníčku to zkrátka nepůjde.

Celý trik spočívá v tom, že na nějaký čas pozměníte rozložení živin ve vašem jídelníčku, abyste snížili množství svého podkožního tuku na minimum a dosáhly tak viditelnosti svalstva. Nejdůležitější roli v nově poskládaném jídelníčku, pak určitě budou zastávat bílkoviny. Nepodceňovat bychom měli však ani úlohu tuků a sacharidů, které jsou ruku v ruce s vitamíny.

Závěrem tedy, pokud toužíte po opravdu vyrýsovaném těle, je zapotřebí dát do toho dávku pořádné dřiny v podobě cvičení, a zároveň mít pevnou vůli a dodržovat správný jídelníček, který bude vašemu úsilí co nevíce napomáhat. Bez jeho správného dodržování zkrátka nikdy nedosáhnete takových výsledků, jako když budete jíst opravdu tak, jak máte. Tak hodně štěstí.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*