Cvičení doma
Vše o cvičení, posilování a kulturistice

Posilovací powerbally

Top Posilovací Powerball

Facebook

Doporučujeme

Pro relax po posilování jsou finské domácí sauny ideální volbou. Pokud nemáte dostatek místa, je výhodným řešením infrasauna Saunasystem, která se vejde do každého bytu!

Sportovní hodinky Apple Watch vám usnadní kontrolu vašeho tréninku. Doporučujeme pořídit nejnovější Apple Watch Series 4 pro snadné sdílení výkonů s přáteli.

Anketa

Jak dlouho cvičíte nebo posilujete

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Návštěvy

TOPlist

Šílené Insanity

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • RSS

Pokud nemáte čas chodit do posilovny, nebaví vás běhat venku, popřípadě není ve vašem okolí příliš mnoho šancí provozovat sportovní aktivity, pak vám přinášíme cvičební plán, který můžete cvičit v poklidu svého domova. Avšak vězte, že onen klid tímto cvičením asi trochu narušíte.

Onen cvičební plán nese název Insanity a jedná se o výtvor amerického populárního cvičitele Shawna T. Ten v něm přináší kompletní péči v podobě videí, podle kterých budete cvičit, výživových plánů a tabulek, do kterých si budete zaznamenávat svůj progres.

stažený soubor (1)

Cvičení je naplánováno tak, že mu budete věnovat šest dní v týdnu, zhruba tři čtvrtě hodiny až hodinu, po dobu dvou měsíců. Za tuto dobu si projdete jednotlivými fázemi jako je zahřátí svalů, strečink, samotné cvičení, kdy budete posilovat kompletně celé tělo, zvyšovat svou fyzičku, rýsovat svalstvo a shazovat přebytečný tuk.

Na začátku celého programu budete mít za úkol vyplnit svůj fit test, tedy test, při kterém si na čas vyzkoušíte jednotlivé cviky a zanesete si výsledky do tabulek. Tento fit test pak budete provádět jednou za dva týdny, a budete tak moci sledovat svůj progres.

images

Samotné cvičení se dělá na jednotlivá kola, která opakujete třikrát. Tato kola jsou v prvním měsíci cvičení dvě a ve druhém jejich počet stoupne na tři. Po měsíci cvičení by již měla být vaše kondice schopná takovouto zátěž ustát a hlavně z ní i čerpat.
Vůbec nemusíte míst strach, že byste cviky prováděli špatně. Shawn T vám vše dopodrobna ukáže a vysvětlí. Zároveň vám také určí, kdy si máte dát pauzu a kdy do toho pořádně šlápnout. Díky povedenému grafickému ukazateli také budete mít přehled o tom kolik cviků vás ještě v dané sérii čeká, a kdy přijde tolik vytoužená pauza.

stažený soubor

Insanity si můžete sehnat buďto jako originál na dvd, avšak je možné jej nalézt i na webu společně s výživovými průvodci a záznamovými archy.
Pokud si tedy chcete dát šíleně do těla, Insanity je přesně pro vás.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*