Cvičení doma
Vše o cvičení, posilování a kulturistice

Posilovací powerbally

Top Posilovací Powerball

Facebook

Doporučujeme

Pro relax po posilování jsou finské domácí sauny ideální volbou. Pokud nemáte dostatek místa, je výhodným řešením infrasauna Saunasystem, která se vejde do každého bytu!

Sportovní hodinky Apple Watch vám usnadní kontrolu vašeho tréninku. Doporučujeme pořídit nejnovější Apple Watch Series 4 pro snadné sdílení výkonů s přáteli.

Anketa

Jak dlouho cvičíte nebo posilujete

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Návštěvy

TOPlist

Power ball

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • RSS

Power ball je hračka, zdravotní pomůcka a posilovací prvek v jednom. Pokud si power ball budete chtít pořídit pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého, tak je dobré při nákupu dodržovat některá doporučení a osvědčené zásady:

  1. Především kupujte originální NSD Power ball, jelikož na českém trhu se vyskytlo mnoho různých falzifikátů vypadajících podobně jako originály, rovněž se stejně jmenují, ovšem prostě nefungují a když, tak jen několik dnů.

  2. 1350825198_448693838_1-Powerball-FourwaysZvažte, zda pro dotyčnou osobu je nezbytný otáčkoměr. Pokud se bude jednat o člověka soutěživého, který bude chtít změřit síly třeba s kamarády, pak je pro něj otáčkoměr nezbytný. Zbytečný je naopak pro staršího člověka nebo pro osobu rehabilitující po operaci zápěstí apd. Navíc je výhodou, že otáčkoměr lze později dokoupit a doplnit.

  3. Rovněž zvažte světelný efekt, neboť každému se nemusí líbit blikání barevných světýlek. Naopak jiný uvítá, když na intenzitě svícení pozná intenzitu točení.

  4. Zvažte také autostart, protože například model se zabudovaným setrvačníkem stačí natáhnout a může se točit, což ocení ten, kdo má problémy se startováním šňůrkami.

diablo-top-image2Power bally se prodávají v luxusnějším kovovém provedení, které se hodí pro osoby intenzivně posilující. Pro začátečníky nebo rehabilitující však nejsou příliš vhodné.

K čemu power ball slouží?

Uplatní se při posilování a rehabilitaci zejména zápěstí. Vhodný je pro vyznavače tenisu, golfu, cyklistiky, horolezectví, ale také pro hráče na strunné, dechové i klávesové nástroje, nebo pro pracovníky na počítačích. Power ball má vliv na formování a posilování prstů, dlaní, zápěstí a paží, uvolňuje a posiluje také ramena.

powerballPrincipem fungování je vnitřní otočný plastový rotor, uložený v kulovém pouzdru, které se také může otáčet ve vnějším obalu. Vzniká odpor, který musíte překonávat a který je tím větší, čím rychleji se rotor otáčí. V chodu se udržuje krouživým pohybem zápěstí nebo celé ruky.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*