Cvičení doma
Vše o cvičení, posilování a kulturistice

Posilovací powerbally

Top Posilovací Powerball

Facebook

Doporučujeme

Pro relax po posilování jsou finské domácí sauny ideální volbou. Pokud nemáte dostatek místa, je výhodným řešením infrasauna Saunasystem, která se vejde do každého bytu!

Sportovní hodinky Apple Watch vám usnadní kontrolu vašeho tréninku. Doporučujeme pořídit nejnovější Apple Watch Series 4 pro snadné sdílení výkonů s přáteli.

Anketa

Jak dlouho cvičíte nebo posilujete

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Návštěvy

TOPlist

Povánoční shazování kil v teple domova

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • RSS

Asi každý, kdo se snaží shodit svá nadbytečná kila, bral a stále bere Vánoce jako jakousi výzvu, jak silná je jeho psychika. Vánoce totiž nejlépe otestují, zdali si dokážete říct ne a nebudete uzobávat cukroví, a dávat si velké porce salátu a řízků. Pokud jste však přeci jen podlehli vábení všech vánočních dobrot, a opět vám trochu narostlo bříško, je nejvyšší čas vrátit se do staré formy!

Pokud neholdujete pohybovým aktivitám v zamrzlé přírodě, můžete vánoční bříško shazovat v klidu domova. Způsobů jak na to je mnoho a záleží pouze na vás, pro jaký se rozhodnete.

images (1)

Tou nejlepší cestou bude zprvu pročistit svůj organismus, který momentálně zažívá šok, jenž mu však velice líbí a rozmazluje ho. Přísun všech možných tuků a cukrů v období zimy, způsobuje to, že se tělo začne chovat jako spižírna a energii začne ukládat. Proto je vhodné nejdříve tělo pročistit nejrůznějšími přírodními látkami jakými jsou zelený čaj, ovoce, zelenina a vláknina. Velkým hitem poslední doby jsou také nejrůznější zeleninové či ovocné šťávy a smoothie.

stažený soubor

Tento pročišťující proces dodržujte nejméně týden. S nadcházejícím silvestrem si také hlídejte množství požitého alkoholu. Po dodržení této týdenní lhůty se můžete pustit do spalování, pro které bude nejlepší kardio. Na našich stránkách naleznete spousty návodů, jak doma kardio cvičit. Namátkou můžete například využít systému TRX nebo cvičících programů od nejrůznějších cvičitelů, které naleznete na internetu.

images

Zároveň můžete také začít posilovat jednotlivé problémové partie. Nezapomínejte, že je důležité procvičovat celé tělo a ne jen ty nejproblémovější partie. Důležité je zkrátka chtít a jít si za svým cílem. Protože to jak bude vypadat vaše tělo, nejvíce záleží na vaší hlavě.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*