Cvičení doma
Vše o cvičení, posilování a kulturistice

Posilovací powerbally

Top Posilovací Powerball

Facebook

Doporučujeme

Pro relax po posilování jsou finské domácí sauny ideální volbou. Pokud nemáte dostatek místa, je výhodným řešením infrasauna Saunasystem, která se vejde do každého bytu!

Sportovní hodinky Apple Watch vám usnadní kontrolu vašeho tréninku. Doporučujeme pořídit nejnovější Apple Watch Series 4 pro snadné sdílení výkonů s přáteli.

Anketa

Jak dlouho cvičíte nebo posilujete

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Návštěvy

TOPlist

Povánoční shazování kil v přírodě

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • RSS

Asi každý, kdo se snaží shodit svá nadbytečná kila, bral a stále bere Vánoce jako jakousi výzvu, jak silná je jeho psychika. Vánoce totiž nejlépe otestují, zdali si dokážete říct ne a nebudete uzobávat cukroví, a dávat si velké porce salátu a řízků. Pokud jste však přeci jen podlehli vábení všech vánočních dobrot, a opět vám trochu narostlo bříško, je nejvyšší čas vrátit se do staré formy!


Teď v zimě bohužel venku příliš pohybu neuděláme, pokud tedy nejsme příznivci bílé stopy. Milovníci klasického, ale i alpského lyžování nyní mohou ona vánoční kila celkem bez problému zanechat na zasněžených kopcích. Běžkování je asi tou nejideálnější formou jak se co nejrychleji navrátit do své původní formy. To samé se však dá říci i o sjezdování, při kterém se zapojují také skoro všechny svalové partie. Pokud tedy máte doma lyže jakéhokoliv druhu, neváhejte.

langlaufen_slider01

Vy ostatní, kteří nemáte lyže rádi, máte na výběr hned z několika dalších pohybových aktivit. Tou první je určitě běh. Ačkoliv se to nezdá, i v zimě se dá běhat, jen je nutné dodržovat několik pravidel. Tím prvním je určitě být dobře oblečený. Při zimním běhání je termoprádlo nutností. Pro někoho může být velmi nepříjemné také vdechování ledového vzduchu. Tento problém vcelku obstojně vyřeší šála či šátek obvázané přes ústa. Důležité je také dodržovat pitný režim a dávat si takové cíle, na které stačíme.

stažený soubor (1)

Pohyb může být i zábavou, a naopak. Svá kila můžeme shodit také při tak nevinných aktivitách, jako je stavění sněhuláka, koulování či bobování. Při tom všem se člověk dokáže velmi dobře zapotit a ještě se pořádně zadýchat a přesně to je ten správný lék na vánoční faldíky. Navíc tímto také uděláme velikou radost dětem.images


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*