Cvičení doma
Vše o cvičení, posilování a kulturistice

Posilovací powerbally

Top Posilovací Powerball

Facebook

Doporučujeme

Pro relax po posilování jsou finské domácí sauny ideální volbou. Pokud nemáte dostatek místa, je výhodným řešením infrasauna Saunasystem, která se vejde do každého bytu!

Sportovní hodinky Apple Watch vám usnadní kontrolu vašeho tréninku. Doporučujeme pořídit nejnovější Apple Watch Series 4 pro snadné sdílení výkonů s přáteli.

Anketa

Jak dlouho cvičíte nebo posilujete

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Návštěvy

TOPlist

Pohyb-základní prvek lidského těla: uprostřed zátěže

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • RSS

Pokud jste se rozhodli, že se společně s námi zapojíte do programu na zvýšení hybnosti a celkové maximalizaci funkčnosti těla, pak jsme se společně momentálně dostali do druhého či třetího týdne cvičení. Pokud jste naprostými začátečníky, budete nejspíše stále u základních cviků, což není vůbec na škodu. Zvyšování hybnosti je pomalé, na druhou stranu však dlouhodobě trvající. Pokud jste pokročilí, možná jste se již dostali k dalším fázím jednotlivých cviků, které si děláte těžší a těžší.

Ať jste na začátcích, nebo jste se dostali již trochu dále, vždy je pro vás důležité vědět, jaké věci kolem cvičení dodržovat. A právě na ně se dnes podíváme.
Woman running for exercise.

Kde cvičit?
Pro to aby vaše cvičení bylo co nejpříjemnější, ale také nejinspirativnější, protože u tohoto druhu cvičení to je potřeba, je důležité si najít ideální prostor. V letních měsících se skvělé hodí plácek na zahradě, který nám bude poskytovat dostatečnou oporu, a díky kterému budeme na čerstvém vzduchu. V zimě si pak najděme dostatečně prosvětlený prostor, s co možná nejlepším výhledem, aby nás cvičení co možná nejvíce těšilo. Tento prostor nezapomeňme dobře větrat a mít jej vybavená veškerým potřebným náčiním, jako jsou podložky, stupínky a hrazdy.
glass with health

Pít!
Pití je v tomto programu velice důležité, a to nejen v průběhu samotného cvičení, ale také mimo něj. Každý den bychom měli vypít alespoň 4 litry vody a v moment, kdy cviky provádíme, přidat ještě jeden litr vody navrch. Pití se nebojme, a mějme vždy u sebe dostatečně velkou lahev s vodou. Za nápoje si vybírejme nejčastěji čistou vodu, popřípadě minerálky, které je však nutné střídat, nebo zelený čaj.

c1dba65958c143e091186421195b0418_zdrava-snidane-jidlo-1-shutterstock-55142353Jíst!
O tom, že je potřeba tělu dodávat takové živiny, které potřebuje, asi není nutné příliš dlouze hovořit. Vybírejte si lehká a zdravá jídla, které pomohou vašemu tělu zesílit a které jej budou léčit zevnitř. U zdravého jídelníčku nikdo nemusí nikdy trpět, stačí si jen dobře vybírat!


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*