Cvičení doma
Vše o cvičení, posilování a kulturistice

Posilovací powerbally

Top Posilovací Powerball

Facebook

Doporučujeme

Pro relax po posilování jsou finské domácí sauny ideální volbou. Pokud nemáte dostatek místa, je výhodným řešením infrasauna Saunasystem, která se vejde do každého bytu!

Sportovní hodinky Apple Watch vám usnadní kontrolu vašeho tréninku. Doporučujeme pořídit nejnovější Apple Watch Series 4 pro snadné sdílení výkonů s přáteli.

Anketa

Jak dlouho cvičíte nebo posilujete

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Návštěvy

TOPlist

P90X: i doma to jde

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • RSS

Hledáte efektivní cvičební plán, díky kterému se budete moci chlubit tělem jako z posilovny, a který budete moci cvičit v poklidu svého domova? Pak byste měli vyzkoušet skvělý program P90X, tedy Power 90 Extreme.
Jak již z názvu napovídá, jedná se o devadesátidenní cvičební plán, který si díky své efektivitě oblíbily i složky americké armády. Úžasné na tomto programu je jeho rozmanitost. Pokud nevydržíte u jednoho sportu delší dobu je právě P90X pro vás jako stvořené. Využívá totiž nejrůznější prvky, cviky, polohy a pózy ze všech možných cviků, bojových umění a jógy a kalanetiky. Díky tomu není váš pohyb stereotypní, a je protahováno kompletně celé tělo.

images
Celý projekt vznikl již v roce 2002 a od té doby si získal mnoho příznivců i z řad lidí, kteří se sportu nikdy nevěnovali, avšak po shlédnutí motivačních videí se to rozhodli změnit. P90X je totiž poskládáno tak, abyste co nejefektivněji shazovali tuk a zároveň nabírali svalstvo. Díky tomu se dočkají úspěchu i ti nejzatvrzelejší tlouštíci. Díky intenzitě samotného cvičení se jedná o opravdu náročnou záležitost, kterou není radno podceňovat, a pokud nebudete plán dodržovat a přestanete náhle cvičit, kila půjdou opět nahoru.

stažený soubor (1)
Celý plán budete cvičit 6X týdně po dobu 13 týdnů. Na výběr budete mít z verzí pro ženy, verze pro hubnutí a zároveň rýsování a také verze pro pořádné svalové procvičování, která je opravdu náročná. Po třech týdnech cvičení, přijde Recovery Week, tedy týden, při kterém budete cvičit tak, aby tělo odpočívalo.

images (1)
Pro začátek cvičení nebudete potřebovat žádné cvičební pomůcky. Později přibydou jednoruční činky a hrazda. Tu můžete sehnat v každém obchodě. Tréninky jedou v poměrně ostrém tempu, takže se může stát, že z počátku nebudete stačit. Toto se však nezalekněte a ve své snaze vytrvejte až do konce. Uvidíte, že se výsledky dostaví.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*