Cvičení doma
Vše o cvičení, posilování a kulturistice

Posilovací powerbally

Top Posilovací Powerball

Facebook

Doporučujeme

Pro relax po posilování jsou finské domácí sauny ideální volbou. Pokud nemáte dostatek místa, je výhodným řešením infrasauna Saunasystem, která se vejde do každého bytu!

Sportovní hodinky Apple Watch vám usnadní kontrolu vašeho tréninku. Doporučujeme pořídit nejnovější Apple Watch Series 4 pro snadné sdílení výkonů s přáteli.

Anketa

Jak dlouho cvičíte nebo posilujete

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Návštěvy

TOPlist

Osobní trenér do domu

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • RSS

Spoustu lidí touží pro krásné postavě, ovšem mnoho lidí se za své tělo stydí a ze strachu před posměchem ostatních, při snaze shodit, nic nedělají, sedí doma a svůj problém neřeší. Na stud bychom však měli zapomenout, cvičení je především záležitost, kterou děláme pro sebe a ne pro ostatní. Pokud však nejsme schopni tento stud překonat a dělá nám tak problém návštěva veřejných fitness center, popřípadě cvičení venku, můžeme si zařídit vlastní posilovnu a i přesto se svěřit do rukou odborníka v podobě osobního trenéra do domu.

Mnoho lidí si myslí, že osobní trenér je luxus, který si mohou dovolit jen ti nejbohatší, to ovšem není pravdou. Osobní trenér je také považován za zbytečnost, která není potřeba. Pokud se však chcete cvičení věnovat naplno, bez osobního trenéra, alespoň z počátku, se zkrátka neobejdete. Osobní trenér je ideální pro maminky na mateřské dovolené, které nemohou opustit svůj domov, popřípadě pro osoby časově vytížené, pro které představuje člověk, který jim pomůže se cvičením přímo doma velice přínosnou úsporu času.

stažený soubor (1)

Osobní trenér se ve svém zaměstnání nejčastěji setkává se ženami středního věku, kterým pomáhá s vylepšením jejich postavy, což si žádá jejich povolání, popřípadě jejich touha. Velimi často jsou však zákaznicemi i maminky po porodu, které se chtějí vrátit do formy před porodem. Pro ty trenéři volí speciální cvičení pro maminky po porodu.

PersonalTrainerBall

Mít vlastního osobního trenéra je výhodné v tom, že je schopen skvěle se přizpůsobit vašim časovým možnostem a dennímu programu. Veškeré sportovní aktivity, které vám nastaví, pak provádí s vámi, takže nad sebou máte vždy odborný dohled, který vám bude pomáhat, opravovat vaše chyby. Zároveň pro vás bude představovat příjemnou motivaci a společníka, který je při sportování neocenitelný.

bigstock-Fitness-coach-44492809

Dobrý trenér vám vždy nastaví takové podmínky a zátěž, díky kterým bude cvičení pro vaše tělo příjemné, nebudete se u něj zbytečně trápit a hlavně se dostaví výsledky. Vždy si prověří váš zdravotní stav a stravovací, a pohybové návyky.

personal-training

Mnohé z vás zajisté zajímá cena osobních trenérů do domu. Ta se příliš neliší od klasických osobních trenérů ve fitness centrech. I tak ovšem počítejte s vyššími výdaji zejména na počátku vašeho snažení, kdy se vám trenér věnuje i 20 hodin týdně. Klasickou sumou za hodinu a půl poskytnutých služeb je pak okolo 700 korun. I přes tak vysokou částku se volba osobního trenéra do domu vyplatí.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*