Cvičení doma
Vše o cvičení, posilování a kulturistice

Posilovací powerbally

Top Posilovací Powerball

Facebook

Doporučujeme

Pro relax po posilování jsou finské domácí sauny ideální volbou. Pokud nemáte dostatek místa, je výhodným řešením infrasauna Saunasystem, která se vejde do každého bytu!

Sportovní hodinky Apple Watch vám usnadní kontrolu vašeho tréninku. Doporučujeme pořídit nejnovější Apple Watch Series 4 pro snadné sdílení výkonů s přáteli.

Anketa

Jak dlouho cvičíte nebo posilujete

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Návštěvy

TOPlist

Metoda Finish Him!

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • RSS

Pokud navštěvujete posilovnu ať už doma či ve městě, a vaším cílem je získat tam nejen objem, ale také vyrýsovanou postavu, pak by vás mohla zajímat metoda Finish Him.

Tato metoda slouží jako nástroj k vyždímání i těch nejposlednějších energetických zásob, které se ve vašem těle ještě nacházejí. Tělo tak bude mít ještě větší energetický výdej a ještě více bude sahat do tukových zásob, kde se bude snažit přeměnit i ty nejspolednější tukové zásoby na energii pro svou činnost a vy tak budete hubnout.images (1)

Finish Him můžeme provádět nejrůznějšími způsoby, jen musíme mít na paměti, že se jedná vždy o vůbec poslední cvičení při tréninku. Jeho charakter by měl být napůl aerobní a napůl silový. Klasickou ukázkou je mlácení do pytle. Pozor schválně neříkáme box, protože s boxem to nemá příliš mnoho společného.images

Po odcvičení posledního posilovacího cviku se postavíte před pytel a budete do něj mlátit naplno a jakýmkoliv stylem, dokud to jen půjde a pak si dáte pauzu. Ale pozor jen několikavteřinovou a pak mlácení opět opakujete. Toto můžete opakovat dvakrát, čtyřikrát, šestkrát zkrátka jak vám budou síly stačit. Pamatujte vždy na to, že pokud to tělo ještě zvládne, nebudete hubnout. Je zapotřebí jej odšťavit na 100%.black-sails-tom-hopper-content_1 - kopie

Dalším cvikem vhodným pro Finis Him jsou i kliky se zátěž. V rukách svíráte činky o lehčí váze, uděláte klik a nadzvednete ruku s činkou tak, aby byla činka v úrovni ramene. Činku můžete zvedat před sebe do strany, jak je libo. S činkou se pak vrátíte, dolů opět uděláte klik a celou akci opakujete zase na druhé straně. Opět platí dělat vše naplno, co nejrychleji a odpočívat co nejméně. Tělo poslat do stavu selhání a svou mysl zalít bolestí spojenou s absolutním štěstím. Uvidíte, že při této brutální metodě na sebe nenechají výsledky dlouho čekat.

ejí. T


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*