Cvičení doma
Vše o cvičení, posilování a kulturistice

Posilovací powerbally

Top Posilovací Powerball

Facebook

Doporučujeme

Pro relax po posilování jsou finské domácí sauny ideální volbou. Pokud nemáte dostatek místa, je výhodným řešením infrasauna Saunasystem, která se vejde do každého bytu!

Sportovní hodinky Apple Watch vám usnadní kontrolu vašeho tréninku. Doporučujeme pořídit nejnovější Apple Watch Series 4 pro snadné sdílení výkonů s přáteli.

Anketa

Jak dlouho cvičíte nebo posilujete

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Návštěvy

TOPlist

Když se potřebujete pořádně vybít…

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • RSS

Domácí cvičení má řadu výhod, ovšem někdy prostě nestačí. Jednou za čas je jistě vhodné protáhnout celé tělo a toho doma nikdy docílit nemůžete. Alespoň jednou za čas je proto vhodné navštívit posilovnu. Máme tip na jednu, kde se vyřádíte do sytosti, můžete využít odborných rad od profíků, užít si i nadstandardní procedury a hlavně – budete se v ní cítit skoro jako doma…

 

Cvičení na pořádných strojích v klidu a v pohodě
Naším tipem pro vás je posilovna Praha 10 Kentoya Fitness. Jedná se o místo, které díky svému vybavení nadchne amatérské i profesionální sportovce. Potěší širokou nabídkou strojů. Na ploše 400 m čtverečních jsou i pro vás připraveny špičkové stroje značky Grün sport pro procvičení všech partií těla. Stroje jsou od sebe vzdáleny „tak akorát“, takže při cvičení budete mít dostatek prostoru.

Kentoya Fitness

Kentoya Fitness

 

Dobré rady pro každého
V posilovně se můžete vyřádit a současně si také nechat poradit. Fungují zde trenéři, kteří poradí se správným nastavením tréninku i poradci, kteří vám pomohou při sestavení optimálního jídelníčku. Pokud do fitness Praha 10 vyrážíte poprvé, nemusíte vůbec nic platit. První vstup je zcela zdarma. Můžete si tedy cvičení zde vyzkoušet a až poté se rozhodnout, jestli sem zavítáte ještě někdy v budoucnu. Pro stálé návštěvníky má posilovna připraveny výhodnější členské balíčky.

Kentoya Fitness

Kentoya Fitness

 

Můžete zažít mnohem více
Kentoya fitness není jen klasická posilovna. Kromě strojů zde najdete i solární studio, kde si užijete opalování horizontálních soláriích LUXURA 520TURBO a ERGO LINE 600. Po cvičení si také můžete zajít na masáže a nechat se hýčkat. Dámy jistě potěší, že se mohou objednat na prodloužení řas či na proceduru pro redukci vrásek.

V Kentoya fitness ví, co milovníci sportu chtějí a snaží se to maximálně plnit…

Rada na závěr – lámete si hlavu s tím, jak si nastavit správný jídelníček? Tento článek vám pomůže!


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*