Cvičení doma
Vše o cvičení, posilování a kulturistice

Posilovací powerbally

Top Posilovací Powerball

Facebook

Doporučujeme

Pro relax po posilování jsou finské domácí sauny ideální volbou. Pokud nemáte dostatek místa, je výhodným řešením infrasauna Saunasystem, která se vejde do každého bytu!

Sportovní hodinky Apple Watch vám usnadní kontrolu vašeho tréninku. Doporučujeme pořídit nejnovější Apple Watch Series 4 pro snadné sdílení výkonů s přáteli.

Anketa

Jak dlouho cvičíte nebo posilujete

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Návštěvy

TOPlist

Jaký zvolit typ tréninku?

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • RSS

Posilování a formulování lidské muskulatury, to nejsou jen těžké činky a hodiny strávené v posilovně. V závislosti na osobních potřebách je vhodné zvolit adekvátní typ tréninku, který bude vyhovovat vašim cílům a záměrům.

 

Posilovací trénink

Tím nejtypičtějším je bezpochyby posilovací trénink, kdy budujete objem svého svalstva, sílu a do značné míry pracujete i s váhou. Vybírat lze z mnoha prověřených a odzkoušených tréninků, které pochází od známých a uznávaných kulturistů, stejně tak, jako od profesionálních trenérů.

čínka

Ideální posilovací trénink by měl probíhat alespoň třikrát týdně.

 

Intervalový trénink

Opakem posilování je shazování přebytečných kil a navyšování fyzické výkonnosti. V tomto případě je lepší zvolit jízdu na kole, běh, plavání a další aktivní činnosti, které podněcují výše zmíněné. Intervalový trénink tak není primárně zaměřen na růst svalové hmoty.

Jeho frekvence by měla být obdobná, jako u posilovacího tréninku.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: Kittikun Atsawintarangkul).


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*