Cvičení doma
Vše o cvičení, posilování a kulturistice

Posilovací powerbally

Top Posilovací Powerball

Facebook

Doporučujeme

Pro relax po posilování jsou finské domácí sauny ideální volbou. Pokud nemáte dostatek místa, je výhodným řešením infrasauna Saunasystem, která se vejde do každého bytu!

Sportovní hodinky Apple Watch vám usnadní kontrolu vašeho tréninku. Doporučujeme pořídit nejnovější Apple Watch Series 4 pro snadné sdílení výkonů s přáteli.

Anketa

Jak dlouho cvičíte nebo posilujete

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Návštěvy

TOPlist

Intenzivní trénink břicha na 10 minut

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • RSS

Správně vyrýsované a posílené břichu je proces na delší trať, který startuje již v kuchyni. Volba těch správných surovin, jejich poměry a množství do značné míry ovlivňují to, zda bude naše bříško zalité tukem či nikoliv. Neovlivní však velikost svalstva, od toho je zde pořádně vydatný trénink. Ten můžeme provádět buď v posilovně, ale také v poklidu domova.

Objemné břišní svaly jsou chloubou mnoha kulturistů a profesionálních sportovců, které jsou viditelné i v případě, kdy tělesný tuk procentuálně převyšuje hranici 15 procent. Jejich svalový rozvoj je totiž na takové úrovni, která zvýrazní svalstvo i navzdory vyšší váze.1350949548251863

My vám dnes přinášíme cvičící plán, který je navržen tak, aby podobného výsledku dosáhl každý. Je vhodný pro začátečníky i pokročilé, muže i ženy. Tento trénink neslibuje dokonalé výsledky během pár týdnu, ale budete-li cvičit opravdu tvrdě, znatelné zlepšování budete brzy vnímat. abs7

Trénink je postavený na konceptu kruhového tréninku, kdy mezi jednotlivými sériemi, není určen přesný čas na odpočinek. Můžete si tedy dát chvilku na odpočinek, ovšem snažte se makat co nejtvrději a odpočívat co nejméně.  Na celý trénink vám stačí pouze 10 minut, během kterých se opakuje následující plán. Pokud budete chtít trénink zařadit do týdne vícekrát, je vhodné cvičit ob den, kvůli regeneraci.

Cvik Počet sérií Počet opakování
Sedy lehy se závažím * 1 10
Sedy lehy s postavením se ** 1 5
Zvedání kolen ve visu 1 10
Hluboké dřepy 1 10
Rolování činky po podlaze 1 10
Plank 1 30 vteřin

* Sedy lehy se závažím – Jako závaží můžete použít například kotouč držený na hrudi.

** Sedy lehy s postavením se – Základní pozice je leh na zemi. Přecházíte do sedu a v závěrečné fázi se švihem vyhoupnete do vzpřímené pozice. Poté opatrně dosedáte do základní pozice a cvik opakujete.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*