Cvičení doma
Vše o cvičení, posilování a kulturistice

Posilovací powerbally

Top Posilovací Powerball

Facebook

Doporučujeme

Pro relax po posilování jsou finské domácí sauny ideální volbou. Pokud nemáte dostatek místa, je výhodným řešením infrasauna Saunasystem, která se vejde do každého bytu!

Sportovní hodinky Apple Watch vám usnadní kontrolu vašeho tréninku. Doporučujeme pořídit nejnovější Apple Watch Series 4 pro snadné sdílení výkonů s přáteli.

Anketa

Jak dlouho cvičíte nebo posilujete

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Návštěvy

TOPlist

Efektivní cviky na zápěstí

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • RSS

Stisk a zápěstí jsou poměrně opomíjenými partiemi, pakliže jde o posilování doma nebo v posilovně. I těmto částem těla je třeba věnovat dostatečnou péči a pracovat na jejich posílení.

cviky na zapesti

 

Pokud cvičíte v posilovně, je nejzákladnějším cvikem hrazda. Chytnete se na hrazdě a nehybně visíte dolů. Celá váha těla efektivně posiluje vaše zápěstí, které je však třeba i patřičným způsobem regenerovat a nepřetěžovat.

Z obecného hlediska platí a především u této často namáhané partie, že čas regenerace musí být mnohonásobně delší, než samotné posilování.

 

Cvičte zápěstí také doma

Rozhodnete-li se posílení této části těla věnovat v domácím prostředí, není nic snazšího, než si pořídit speciální posilovací kleště nebo gumový míček. Mačkáním těchto produktů pracujete na posílení zápěstí a stisku ruky.

K dostání jsou výrobky odlišné tuhosti, které je třeba vybírat s přihlédnutím k fyzické síle.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: stockimages).


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*