Cvičení doma
Vše o cvičení, posilování a kulturistice

Posilovací powerbally

Top Posilovací Powerball

Facebook

Doporučujeme

Pro relax po posilování jsou finské domácí sauny ideální volbou. Pokud nemáte dostatek místa, je výhodným řešením infrasauna Saunasystem, která se vejde do každého bytu!

Sportovní hodinky Apple Watch vám usnadní kontrolu vašeho tréninku. Doporučujeme pořídit nejnovější Apple Watch Series 4 pro snadné sdílení výkonů s přáteli.

Anketa

Jak dlouho cvičíte nebo posilujete

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Návštěvy

TOPlist

Co koupit sportovci pod stromeček

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • RSS

Po roce Vánoce zase se kvapem blíží, co pořídit tomu, kdo k domácímu cvičení vzhlíží? Tímto jemným veršem dnes začneme naše povídání o tom, co bychom měli pořídit pod stromeček všem těm, kteří se snaží zformovat svojí postavu v domácích podmínkách a kterým by něco na sport udělalo největší radost. Zároveň můžete tyto rady i samo použít jako inspiraci k tomu, co byste si asi tak mohli od Ježíška pod stromeček přát vy.

Vymýšlet neustále dokola originální vánoční dárky na někdy opravdu zabrat. Proto je nejlepší spolehnout se na jistotu, nekupovat zbytečné blbiny a koupit takový dárek, který danou osobu určitě potěší a hlavně mu bude k užitku. Pokud osobě vám blízké dáte dárek, který jí bude prospěšný pro zdraví, dáte jí tím najevo, že vám na ní opravdu záleží.

gift-of-slimming

Možná si teď říkáte, a co když jí urazím. To je ovšem omyl. Pokud se zamyslíte hlouběji, tak právě zdraví je v našem životě to nejcennější a pokud se vám podaří vaším dárkem člověka motivovat a trochu ke zdravějšímu životnímu stylu popohnat, pak to bude jedině dobře. Vždyť cvičení pomáhá člověku nejen ke zdraví, ale zároveň také zlepšuje jeho psychická stav a celkové příjemné prožívání života.

Vytvořili jsme tedy pro vás pro inspiraci malý nákupní seznam podle cenových kategorií, ve kterém se můžete, ale také nemusíte inspirovat.

Dárky do 300 korun:
Cvičební guma pro posilování
Švihadlo, které dokáže zázraky
Cvičební podložka
Závaží na zápěstí
Gymnastický míč
Power Ball
Hrazda do dveří
Podpěrka na kliky
Kniha o posilování, cvičení či zdravém životním stylu
intro-fitness-junkie-gift-guide-722x406

Dárky do 700 korun:
Krokoměr
Činky
Osobní tréninkový program
DVD pro domácí cvičení
Schůdky na step aerobic
Balanční deska
GiftHealth
No a pokud chcete udělat velkou radost tak dárky nad 700 korun:
Sada činek
Stojan na činky
Posilovací stroj
Sad na jógu
TRX
Bosu
Měřič srdečního tepu
Kolo
Brusle

Samozřejmě v těch dražších kategoriích je pak možno kupovat i jiné pomůcky, ovšem toto je takový základní nástřel, který by vám mohl v lecčem pomoci. Jak vidíte, i za málo peněz se dá sehnat poměrně pěkný dárek. Tak neváhejte a pořiďte svým nejbližším něco, co je motivuje a co jim pomůže k tomu, aby byli zdravější. Protože zdraví máme všichni jen jedno.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*