Cvičení doma
Vše o cvičení, posilování a kulturistice

Posilovací powerbally

Top Posilovací Powerball

Facebook

Doporučujeme

Pro relax po posilování jsou finské domácí sauny ideální volbou. Pokud nemáte dostatek místa, je výhodným řešením infrasauna Saunasystem, která se vejde do každého bytu!

Sportovní hodinky Apple Watch vám usnadní kontrolu vašeho tréninku. Doporučujeme pořídit nejnovější Apple Watch Series 4 pro snadné sdílení výkonů s přáteli.

Anketa

Jak dlouho cvičíte nebo posilujete

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Návštěvy

TOPlist

Boxování v klidu domova

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • RSS

Ačkoliv se to nezdá, i boxování je jeden ze skvělých způsobů jak bojovat s přebytečnými kily, vytvarovat postavu a zvýšit svou fyzickou výdrž. Pokud provádíte boxování správně, jedná se o ideální řešení, jak pro muže, tak pro dámy. Výhodou boxování je také minimum potřebného prostoru. Stačí jen nasadit rukavice, zavěsit pytel a jde se na věc.

Pokud chcete své boxování pojmout spíše jako formu odreagování, nemusíte nad výběrem pytle příliš uvažovat. Pokud však chcete své boxování brát opravdu vážně, je správný pytel nezbytný. Samotných druhů pytlů je hned několik. Prvním a nejznámějším jsou závěsné pytle, dále si však můžete pořídit pytle stojící na zemi, nebo pytle zavěšené ve speciální konstrukci.

boxovaci-pytle-300x200

Pro začátečníky jsou vhodné lehčí a měkčí pytle. Pytel okolo 30 kilogramů skvěle poslouží pro seznámení se s tímto druhem sportu. Jak půjde vaše výkonnost nahoru, bude potřeba pořizovat si pytle těžší.
Pokud se pro boxování rozhodnete, je nutné mít vždy dobře chráněné ruce. To z toho důvodu, že byste si mohli poškodit šlachy a klouby a také byste sami brzy poznaly, že bez rukavic boxovat prostě nelze, protože klouby moc bolí. Proto si pořiďte pytlovky, nebo standardní rukavice a pod ně bandáže na zpevnění celých rukou.

stažený soubor

Pro ty, kteří hledají v boxování tak spoustu zábavy existují i speciální boxovací trenažéry, které jsou zakotveny v zemi a mají na sobě jednotlivé terčíky. Trenažér se nejrůzněji naklání a uhýbá a říká vám, do jakého terčíku ho máte udeřit. Děláte tak různé boxerské série zábavnou formou.

boxovaci-trenazer-204x300

Pokud vás tedy boxování vždy bavilo, neváhejte a pořiďte si pytel i domů. Uvidíte, že se jedná o velmi zábavnou formu pohybu, díky kterému se hodíte do kondice a navíc zpevníte celé vnitřní svalstvo. A hlavně budete mít skvělý direct.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*