Cvičení doma
Vše o cvičení, posilování a kulturistice

Posilovací powerbally

Top Posilovací Powerball

Facebook

Doporučujeme

Pro relax po posilování jsou finské domácí sauny ideální volbou. Pokud nemáte dostatek místa, je výhodným řešením infrasauna Saunasystem, která se vejde do každého bytu!

Sportovní hodinky Apple Watch vám usnadní kontrolu vašeho tréninku. Doporučujeme pořídit nejnovější Apple Watch Series 4 pro snadné sdílení výkonů s přáteli.

Anketa

Jak dlouho cvičíte nebo posilujete

Zobrazit výsledky

Loading ... Loading ...

Návštěvy

TOPlist

5 tipů na rychlé snídaně

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • RSS

Pokud nemáte představu, co byste si dali k snídani, mám tu pro vás 5 tipů, které si dávám já. Nejsou to možná nejzdravější snídaně na světě, ale mně rozhodně chutnají a zasytí.


1) Cereálie

Snad nejchutnější snídaně jsou cereálie Nestlé. Existují čtyři druhy. Chocapic, Nesquik, Cherios a Cini-Minis. Doporučené množství je jedna plná miska, respektive stopadesát až dvě stě gramů. Při posilování se doporučují jíst i ovesné vločky.
2) Ovocný salát

Dá se koupit v každém větším obchodě, jsou stovky druhů, ale nejlepší je – koupit si ovoce a připravit si takovou „mísu“ sám podle chuti, případně pokud na to máte potřebné pomůcky si můžete ohřát čokoládu a namáčet si tam řekněme banány.
3) Chléb

Chléb, rohlík, kaiserka nebo ledajaké jiné pečivo je výborné s máslem, taveným sýrem (Karička, apetito, …) a na vrch si můžete vybrat z velké škály zeleniny, masa nebo jiných produktů, jaké máte rádi. Po chvíli určitě najdete svou oblíbenou kombinaci.
4) Ham and eggs

Někde jsem dokoce četl, že jsou to nejzdravější snídaně, hlavně ta slanina. Může dokonce zkoušet několik obměn a kombinovat tyto suroviny: žloutky, bílky, salám, slanina, šunka a vše ostatní, co vás napadne. Samozřejmě nesmí chybět kečup a rohlík.
5) Jogurt

Jí se hlavně na svačinu ale je dobrý i na snídani. Jsou to moje nejčastěji snídaně ale třeba říci, že jogurt slouží pouze jako doplňkové jídlo, tedy ne jako hlavní, tím chci říct, že jeden jogurt k snídani nestačí. Mám odzkoušené, že pokud si k snídani dám pouze jeden jogurt tak za hodinu mi už kručí v břiše. Takže pokud jogurt, tak alespoň tři!


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*